Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.

Case Studies

Clients. They Trusted Us

Digital

Nowe miejsce w Warszawie

  • Kultura

Ratuszowa 6 to miejsce na tyłach Parku Praskiego, na wprost ZOO. Ostatnimi laty straszyło opuszczonymi pawilonami – a teraz znów tętni życiem.

Dialog na rzecz arbitrażu

  • Firmy doradcze

Warsaw Arbitration and Mediation Days (WAMD), to wspólne wydarzenie, obejmujące wszystkie, główne instytucje arbitrażowe Polski, ICC oraz ICC Poland, zajmujące się szerszym gronem przedsiębiorców a także instytucje arbitrażowe i mediacyjne krajów Europe środkowo-wschodniej.

Mój czas, mój wybór

  • Kultura

Aplikacja My-time dostarcza inspiracji jeśli chodzi o sposoby spędzania czasu wolnego. Aplikacja wyszukuje najatrakcyjniejsze oferty lokalne, dostosowane do naszych preferencji. Dwa ruchy kciukiem na ekranie wystarczają, by odkryć nowe sposoby aktywnego, lub leniwego spędzania wolnego czasu.

Drzewa dają życie

  • org. pozarządowe

Klub Gaja jest polską organizacją ekologiczną, tworzącą pokolenie eko. Od lat zachęca Polaków do podejmowania rzeczywistych działań na rzecz środowiska naturalnego oraz poszanowania praw zwierząt. Poprzez swe pomysły i działania dążą do inspirowania i zachęcania różnych społeczności jak i różnych pokoleń Polaków do bycia przyjaznymi środowisku.

Sztuka jako komunikat

  • Kultura

Światowej klasy kompozytor Mikołaj Stroiński, jest obywatelem świata. Urodzony w Nairobi, dorastał w Warszawie, ukończył studia w Katowicach i Bostonie, znalazł swój dom w Los Angeles, gdzie komponuje i produkuje muzykę we własnym studio. Pisze muzykę dla największych sieci telewizyjnych, ale też z przyjemnością tworzy muzykę dla najlepszych gier wideo, jak na przykład Wiedźmin, Sniper Ghost Warrior, czy Kursk.

Rebranding równowagi między pracą a życiem

  • Kultura

W dzisiejszym świecie czasu wolnego brakuje. Przy takim jego niedoborze, chcemy go przeżyć w sposób ciekawy i kreatywny – wypoczywając, a jednocześnie rozwijając się. Jak wybrać coś ciekawego z milionów propozycji, nie tracąc czasu, ale też korzystając z rabatów? I tu pojawia się OK System Polska.

Budowanie mostów między biznesem a przemysłem

  • Firmy doradcze

Komunikacja specjalistycznych usług doradczych jest zadaniem trudnym ze względu na potrzebę edukowania oraz uwzględniania treści fachowych. Lubimy wyzwania, a takim była praca z Trio Advisory.

Gospodarka obiegu zamkniętego nie jest nam obca

  • Infrastruktura i przemysł

Gospodarka okrężna nie jest nam obca Grupa EKOTECH to polska spółka, mająca technologię, która pozwala zestawianie globalnej podaży minerałów antropogennych z dynamicznie rosnącym popytem na produkty, grające rolę cementu i wapna. W ten sposób spółka realizuje koncepcję gospodarki okrężnej – początkowo w Polsce, teraz także wchodząc na rynki zagraniczne. Jesteśmy u ich boku, by zapewniać wsparcie.

Propagujemy blockchain

  • fintech

Rosnąca popularność kryptowalut i technologii blockchain, to nowa rewolucja. Poza innowacjami, bezpieczeństwo transakcji i danych jest sprawą kluczową. Pracujemy dla lidera tej branży. Firma Coinfirm zapewnia podstawę do bezpiecznego wprowadzania i stosowania blockchain. Będąc uznanym liderem w tej dziedzinie a także jedną z najbardziej wpływowych firm w obszarze blockchain i regtech, firma korzysta z naszego doradztwa w zarządzaniu jej globalnym strumieniem komunikacji.

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.