Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.

Case Studies

Clients. They Trusted Us

relacje z mediami

Nowe miejsce w Warszawie

  • Kultura

Ratuszowa 6 to miejsce na tyłach Parku Praskiego, na wprost ZOO. Ostatnimi laty straszyło opuszczonymi pawilonami – a teraz znów tętni życiem.

Dialog na rzecz arbitrażu

  • Firmy doradcze

Warsaw Arbitration and Mediation Days (WAMD), to wspólne wydarzenie, obejmujące wszystkie, główne instytucje arbitrażowe Polski, ICC oraz ICC Poland, zajmujące się szerszym gronem przedsiębiorców a także instytucje arbitrażowe i mediacyjne krajów Europe środkowo-wschodniej.

Doradca w postępowaniach spornych

  • Infrastruktura i przemysł

Przemysł, to złożone środowisko, obejmujące wiele grup interesów – często splecionych ze sobą, ale niekoniecznie połączonych wspólnym celem. Zapewnialiśmy wsparcie medialne ciekawej debacie w branży paliwowo-energetycznej.

Rebranding równowagi między pracą a życiem

  • Kultura

W dzisiejszym świecie czasu wolnego brakuje. Przy takim jego niedoborze, chcemy go przeżyć w sposób ciekawy i kreatywny – wypoczywając, a jednocześnie rozwijając się. Jak wybrać coś ciekawego z milionów propozycji, nie tracąc czasu, ale też korzystając z rabatów? I tu pojawia się OK System Polska.

Budowanie mostów między biznesem a przemysłem

  • Firmy doradcze

Komunikacja specjalistycznych usług doradczych jest zadaniem trudnym ze względu na potrzebę edukowania oraz uwzględniania treści fachowych. Lubimy wyzwania, a takim była praca z Trio Advisory.

Empatia wobec adwersarzy

  • fintech

Ostatnie lata są czasem krypotowalut: innowacji, która stała się elementem życia codziennego. Jest ich wiele, różnice między nimi są często do wykrycia jedynie przez ekspertów. Wśród tej wielości walut, wyróżniającą się pod względem bezpieczeństwa, jest DasCoin, zwana „Walutą zaufania”

Gospodarka obiegu zamkniętego nie jest nam obca

  • Infrastruktura i przemysł

Gospodarka okrężna nie jest nam obca Grupa EKOTECH to polska spółka, mająca technologię, która pozwala zestawianie globalnej podaży minerałów antropogennych z dynamicznie rosnącym popytem na produkty, grające rolę cementu i wapna. W ten sposób spółka realizuje koncepcję gospodarki okrężnej – początkowo w Polsce, teraz także wchodząc na rynki zagraniczne. Jesteśmy u ich boku, by zapewniać wsparcie.

Propagujemy blockchain

  • fintech

Rosnąca popularność kryptowalut i technologii blockchain, to nowa rewolucja. Poza innowacjami, bezpieczeństwo transakcji i danych jest sprawą kluczową. Pracujemy dla lidera tej branży. Firma Coinfirm zapewnia podstawę do bezpiecznego wprowadzania i stosowania blockchain. Będąc uznanym liderem w tej dziedzinie a także jedną z najbardziej wpływowych firm w obszarze blockchain i regtech, firma korzysta z naszego doradztwa w zarządzaniu jej globalnym strumieniem komunikacji.

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.