Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.

Case Studies

Clients. They Trusted Us

strategia

Strategia na rzecz rozwoju

  • Infrastruktura i przemysł

Mazowiecki Klaster BioTechMed (BTM) jest siecią współpracujących ze sobą podmiotów gospodarczych, jednostek naukowo-badawczych oraz instytucji biznesowych, zlokalizowanych głównie na terenie aglomeracji warszawskiej, których rozwój jest uwarunkowany wprowadzaniem nowych rozwiązań do praktyki biznesowej.

Dialog na rzecz arbitrażu

  • Firmy doradcze

Warsaw Arbitration and Mediation Days (WAMD), to wspólne wydarzenie, obejmujące wszystkie, główne instytucje arbitrażowe Polski, ICC oraz ICC Poland, zajmujące się szerszym gronem przedsiębiorców a także instytucje arbitrażowe i mediacyjne krajów Europe środkowo-wschodniej.

Bezpieczeństwo jako wartość

  • Ubezpieczenia

Protect.me, to pionier insure-tech w Polsce. Firma łączy know-how i doświadczenie w zakresie nowych technologii i ubezpieczeń. Jednakże wyróżnia się dzięki innowacyjnej metodzie docierania do klientów w modelu B2B2C – nieobejmującym tradycyjnej sprzedaży, ale wykorzystującym platformę cyfrową do dostarczania użytkownikowi końcowemu mikro-ubezpieczenia.

Doradca w postępowaniach spornych

  • Infrastruktura i przemysł

Przemysł, to złożone środowisko, obejmujące wiele grup interesów – często splecionych ze sobą, ale niekoniecznie połączonych wspólnym celem. Zapewnialiśmy wsparcie medialne ciekawej debacie w branży paliwowo-energetycznej.

Sztuka jako komunikat

  • Kultura

Światowej klasy kompozytor Mikołaj Stroiński, jest obywatelem świata. Urodzony w Nairobi, dorastał w Warszawie, ukończył studia w Katowicach i Bostonie, znalazł swój dom w Los Angeles, gdzie komponuje i produkuje muzykę we własnym studio. Pisze muzykę dla największych sieci telewizyjnych, ale też z przyjemnością tworzy muzykę dla najlepszych gier wideo, jak na przykład Wiedźmin, Sniper Ghost Warrior, czy Kursk.

Budowanie mostów między biznesem a przemysłem

  • Firmy doradcze

Komunikacja specjalistycznych usług doradczych jest zadaniem trudnym ze względu na potrzebę edukowania oraz uwzględniania treści fachowych. Lubimy wyzwania, a takim była praca z Trio Advisory.

Gospodarka obiegu zamkniętego nie jest nam obca

  • Infrastruktura i przemysł

Gospodarka okrężna nie jest nam obca Grupa EKOTECH to polska spółka, mająca technologię, która pozwala zestawianie globalnej podaży minerałów antropogennych z dynamicznie rosnącym popytem na produkty, grające rolę cementu i wapna. W ten sposób spółka realizuje koncepcję gospodarki okrężnej – początkowo w Polsce, teraz także wchodząc na rynki zagraniczne. Jesteśmy u ich boku, by zapewniać wsparcie.

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.