Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.
arrow-small wróć

Empatia wobec adwersarzy

Ostatnie lata są czasem krypotowalut: innowacji, która stała się elementem życia codziennego. Jest ich wiele, różnice między nimi są często do wykrycia jedynie przez ekspertów. Wśród tej wielości walut, wyróżniającą się pod względem bezpieczeństwa, jest DasCoin, zwana „Walutą zaufania”. Ich wizją jest stworzenie globalnej opoki zaufania, zapewniającej wszystkim dobrobyt. Eliminując problemy z tradycyjnymi pieniędzmi i dostosowując zaufanie do ery cyfrowej, tworzą lepszy system dla utrzymania i wymiany wartości.

Pracując dla DasCoin, podzielaliśmy ich wizję. Byliśmy skoncentrowani na dostarczaniu rozwiązań, które zwiększają upodmiotowienie, wzmacniają kontrolę i poszerzają swobodę, prowadząc do lepszej i dostatniejszej przyszłości. W ten sposób obsługiwaliśmy komunikację z mediami i byliśmy odpowiedzialni za pozycjonowanie ekspertów z globalnej rady DasCoin. Stosowaliśmy zróżnicowane narzędzia dla wsparcia globalnego zarządzania kryzysowego, komunikacji specjalnych wydarzeń oraz komunikacji wewnętrznej.

Zakres współpracy

  • komunikacja kryzysowa
  • relacje z kluczowymi grupami
  • relacje z mediami

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.