Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.
arrow-small wróć

Gospodarka obiegu zamkniętego nie jest nam obca

Grupa EKOTECH to polska spółka, mająca technologię, która pozwala zestawianie globalnej podaży minerałów antropogennych z dynamicznie rosnącym popytem na produkty, grające rolę cementu i wapna. W ten sposób spółka realizuje koncepcję gospodarki okrężnej – początkowo w Polsce, teraz także wchodząc na rynki zagraniczne. Jesteśmy u ich boku, by zapewniać wsparcie.

Naszym głównym zadaniem była zmiana profilu pozycjonowania spółki oraz doradzanie na drodze do Azji. Wdrożyliśmy strategię komunikacji zewnętrznej, w tym jej część cyfrową (nowa strona www, komunikacja w mediach społecznościowych). Zajmujemy się tym w komunikacji przedsiębiorstwa, jednocześnie prowadząc dialog z mediami, komentując sprawy sektora energetycznego, wyjaśniając różnych interesariuszom, czemu gospodarowanie popiołem z węgla brunatnego jest ważne. Zajmujemy się również obszarem CSR spółki przy wspieraniu rozwoju globalnego, zapewniając wysokiej jakości komponenty, które efektywnie zastępują funkcje cementu w procesie inwestycji infrastrukturalnych.

Zakres współpracy

  • Digital
  • strategia
  • relacje z mediami

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.