Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.
arrow-small wróć

Sztuka jako komunikat

Światowej klasy kompozytor Mikołaj Stroiński, jest obywatelem świata. Urodzony w Nairobi, dorastał w Warszawie, ukończył studia w Katowicach i Bostonie, znalazł swój dom w Los Angeles, gdzie komponuje i produkuje muzykę we własnym studio. Pisze muzykę dla największych sieci telewizyjnych, ale też z przyjemnością tworzy muzykę dla najlepszych gier wideo, jak na przykład Wiedźmin, Sniper Ghost Warrior, czy Kursk.

Praca z Mikołajem jest wyzwaniem zawodowym i intelektualnym, dając ogromną satysfakcję po jej wykonaniu. Mikołaj jest najwyższej próby gwiazdą w świecie dźwięku; autorem najlepiej rozpoznawanych melodii. Dzięki relacjom z mediami i pozycjonowaniu ekspertów chcemy ukazać jego talent, podkreślić potencjał i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców jego dzieł. Zarządzaliśmy też komunikacją w mediach społecznościowych, przygotowaliśmy jego stronę www i wspomagaliśmy Mikołaja w czasie specjalnych eventów.

Zakres współpracy

  • strategia
  • digital
  • relacje z kluczowymi grupami

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.