Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.

Case Studies

Clients. They Trusted Us

relacje z kluczowymi grupami

Drzewa dają życie

  • org. pozarządowe

Klub Gaja jest polską organizacją ekologiczną, tworzącą pokolenie eko. Od lat zachęca Polaków do podejmowania rzeczywistych działań na rzecz środowiska naturalnego oraz poszanowania praw zwierząt. Poprzez swe pomysły i działania dążą do inspirowania i zachęcania różnych społeczności jak i różnych pokoleń Polaków do bycia przyjaznymi środowisku.

Sztuka jako komunikat

  • Kultura

Światowej klasy kompozytor Mikołaj Stroiński, jest obywatelem świata. Urodzony w Nairobi, dorastał w Warszawie, ukończył studia w Katowicach i Bostonie, znalazł swój dom w Los Angeles, gdzie komponuje i produkuje muzykę we własnym studio. Pisze muzykę dla największych sieci telewizyjnych, ale też z przyjemnością tworzy muzykę dla najlepszych gier wideo, jak na przykład Wiedźmin, Sniper Ghost Warrior, czy Kursk.

Empatia wobec adwersarzy

  • fintech

Ostatnie lata są czasem krypotowalut: innowacji, która stała się elementem życia codziennego. Jest ich wiele, różnice między nimi są często do wykrycia jedynie przez ekspertów. Wśród tej wielości walut, wyróżniającą się pod względem bezpieczeństwa, jest DasCoin, zwana „Walutą zaufania”

Propagujemy blockchain

  • fintech

Rosnąca popularność kryptowalut i technologii blockchain, to nowa rewolucja. Poza innowacjami, bezpieczeństwo transakcji i danych jest sprawą kluczową. Pracujemy dla lidera tej branży. Firma Coinfirm zapewnia podstawę do bezpiecznego wprowadzania i stosowania blockchain. Będąc uznanym liderem w tej dziedzinie a także jedną z najbardziej wpływowych firm w obszarze blockchain i regtech, firma korzysta z naszego doradztwa w zarządzaniu jej globalnym strumieniem komunikacji.

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.