Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj.

Group 16 Created with Sketch.
arrow-small wróć

Propagujemy blockchain

Rosnąca popularność kryptowalut i technologii blockchain, to nowa rewolucja. Poza innowacjami, bezpieczeństwo transakcji i danych jest sprawą kluczową. Pracujemy dla lidera tej branży. Firma Coinfirm zapewnia podstawę do bezpiecznego wprowadzania i stosowania blockchain. Będąc uznanym liderem w tej dziedzinie a także jedną z najbardziej wpływowych firm w obszarze blockchain i regtech, firma korzysta z naszego doradztwa w zarządzaniu jej globalnym strumieniem komunikacji.

Zajmujemy się zarówno aspektami b2c jak i b2b działalności spółki. Zarządzamy globalnym biurem prasowym, obsługujemy komunikację ogólnoświatową. Jesteśmy odpowiedzialni za komunikację w mediach społecznościowych, zapewniając treści i multimedia.

Niedawno Coinfirm wprowadziła swój AMLT Token, aby umożliwić uczestnikom rynku ocenianie innych oraz by zdemokratyzować system finansowy. Mamy pod swą kontrolą komunikację, związaną z wprowadzeniem Tokena AMLT do obrotu.

Zakres współpracy

  • MEDIA RELATIONS
  • DIGITAL
  • KEY GROUP RELATIONS

Branże

Rectangle 4 Created with Sketch. Group 4 Created with Sketch.